کاربری
کاربر گرامی به اروند پلاک | مرجع اطلاع رسانی خودروهای پلاک اروند خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: خریدار خودروی خارجی ارزان

خریدار خودروی خارجی ارزان

با عرض سلام
    در صورت امکان هزینه های خودروهای خارجی که زیر 20 میلیون تومان هست را معرفی کنید و اینکه چند سوال داشتم
    1- ایا شما میتوانید برای ما این خودروها را از امارات و کشورهای دیگر تهیه کنید و به دست ما برسانید؟(ساکن تهرانم)
    2 هزینه گمرک و ثبت پلاک ملی و تمام هزینه های جزعی دیگر برای یک خودروی 20 ملیونی حدودا چقدر میشود؟ و آیا شما این کار را برای ما انجام میدهید؟

ممنون از تیم اروند پلاک

یک سوال دیگر مزدا 3 مدل 2007 یا تویوتا یاریس مدل 2008 پیدا میشود که در تهران خریداری کنیم ؟ شما میتوانید برای خرید با قیمت زیر 30 تومن برای ما تهیه کنید؟؟؟

مدیر کل سایت
    سلام شاهین جان
    خودروهای کارکرده زیر مدل 2013 رو نمیشه وارد کرد البته همون 2013 هم به شرط نو بودن و کم کارکرد بودن میشه وارد کرد ، در مورد میزان هزینه گمرکی خودروها بستگی به حجم موتور و میزان سوخت خودرو داره و البته ارزش گمرکی که گمرک برای خودرو مشخص کرده
    هر خودرویی رو نمیشه وارد کرد و پلاک ملی کنیم

از اینکه اینقدر سریع پاسخ دادید ممنونم ..نظرات مختلف در انجمن سایتتون رو مشاهده کردم کمی متوجه هزینه های گمرک و ... شدم ولی با این وجود خودم تابحال خودروی خارجی تهیه نکردم . آیا مدل 2013 یا 2014 خودروی زیر 20 میلیون وجود دارد که بتوان وارد ایران کرد؟ لطفا معرفی کنید؟ و اینکه آیا شما برای ما میتوانید تهیه کنید و یا این سایت جهت اطلاع رسانی است؟

مدیر کل سایت
    سلام شاهین جان ، ما فقط اطلاع رسان هستیم و باید با وارد کنند ها در تماس باشید ، خودروهای زیر 20 میلیون خیلی کم هستند البته الان چیزی به ذهنم نمیرسه ممکنه خودروی کارکرده مدل 2013 رو بتونید پیدا کنید

Junior Member
    نوشته اصلی توسط shahinshahin2014 نمایش پست اصلی
    از اینکه اینقدر سریع پاسخ دادید ممنونم ..نظرات مختلف در انجمن سایتتون رو مشاهده کردم کمی متوجه هزینه های گمرک و ... شدم ولی با این وجود خودم تابحال خودروی خارجی تهیه نکردم . آیا مدل 2013 یا 2014 خودروی زیر 20 میلیون وجود دارد که بتوان وارد ایران کرد؟ لطفا معرفی کنید؟ و اینکه آیا شما برای ما میتوانید تهیه کنید و یا این سایت جهت اطلاع رسانی است؟

سلام خدمت شما

در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده مدل 2007 پلاک اروندی توی رنج 22 الی 32م هستند. مثل تویوتا یاریس (25-30م) ، مزدا3 (25-32م) ، دایهاتسو (21-23م)
    برای پلاک ملی هم لوبو مدل 1391 رنج 19م تومان هست.
    لازم به ذکر هست خودروهای کارکرده ی نام برده شده از لحاظ فنی و ظاهری ممکن است مشکلاتی هم داشته باشند
    در کل پیشنهاد من افزایش بودجه هست برای خرید خودروی اروندی

موفق باشید

مرسی - با این وجود همون پراید هم فک نکنم بتونم بگیرم

Junior Member
    نوشته اصلی توسط shahinshahin2014 نمایش پست اصلی
    با عرض سلام
    در صورت امکان هزینه های خودروهای خارجی که زیر 20 میلیون تومان هست را معرفی کنید و اینکه چند سوال داشتم
    1- ایا شما میتوانید برای ما این خودروها را از امارات و کشورهای دیگر تهیه کنید و به دست ما برسانید؟(ساکن تهرانم)
    2 هزینه گمرک و ثبت پلاک ملی و تمام هزینه های جزعی دیگر برای یک خودروی 20 ملیونی حدودا چقدر میشود؟ و آیا شما این کار را برای ما انجام میدهید؟

ممنون از تیم اروند پلاک
    میتونید روی جیلی پاندا فکر کنید...
    دقیقا قیمت پراید در میاد

Junior Member
    سلام
    شایعه ای شنیدم که گمرکی خودروهای 2013 از 2500000به 10 درصد تغییر کرده
    صحت داره
    ممنون

مدیر کل سایت
    سلام دوست عزیز
    تا این لحظه خیری در این مورد به گوش ما نرسید ه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین