کاربری
کاربر گرامی به اروند پلاک | مرجع اطلاع رسانی خودروهای پلاک اروند خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49

موضوع: راهنمای کاربردی برای واردات خودرو

مدیر کل سایت
    سلام یونس جان ، تمامی مراحل فوق رو باید انجام بدید ، عوارض گمرک ، برگه ها خودرو فرسوده ، هزینه های پلاک گذاری و سایر هزینه های دیگه

سلام خدمت ادمین عزیز و سایر دوستان
    یه راهنمایی میخ ام یکی از آشناهامو سمت بوشهره و کارت بازرگانی داره و خواستیم از طریق ایشون یه ماشین وارد کنیم یه سوال دارم اونم اینه میشه خودروی 2 سال کار رو وارد کرد مثلا خودرو اپیروس باشه که داخل ایران ازش هست؟ ثبت سفارش حدودی چقدر هزینشه مثلا برا ماشینی که حدود 28000 دیناره

مدیر کل سایت
    سلام دوست عزیز ماشین ۲ سال کارکرده رو نمیتونید وارد کنید و برای محاسبه هزینه های گمرکی حجم موتور و میزان مصرف سوخت رو باید ذکر کنید

نوشته اصلی توسط arvandpelak نمایش پست اصلی
    سلام دوست عزیز ماشین ۲ سال کارکرده رو نمیتونید وارد کنید و برای محاسبه هزینه های گمرکی حجم موتور و میزان مصرف سوخت رو باید ذکر کنید
    3800 سی سی و مصرفش 10.7 مصرفشه
    پس تحت هیچ شرایطی نمیشه کارکرده وارد کرد؟
    مثلا همین خودروی اپیروس که داخل کشور موجوده
    ثبت سفارش هم میخوایم انجام بدیم توش دقیقا اسم ماشین قید میشه یا فقط ذکر اسم کمپانی مثلا کیا هستش؟
    این کاغد منفیس چیه؟
    ویرایش توسط armanna : 07-16-2014 در ساعت 07:36 AM

مدیر کل سایت
    سلام نه اینکه نمیشه وارد کرد ، ر حال حاضر تویوتای با موتور 4600 هم وارد میشه ولی تبصره ها چندین بار عوض شده گاهی هم برای ورود به مشکل میخورند .
    خودروی کارکرده به شرط نو بودن رو میشه وارد کرد البته فقط یک مدل پایین تر

ورود خودروهای بالای 2500 تا اطلاع ثانوی ممنوع است

سلام. من ساکن ماهشهر هستم میتونم از کویت ماشین وارد کنم و سند ماشین به اسم خودم بخوره؟ این بند قسمت واردات که میگه باید بومی بودن خود رو اثبات کنی به چه معنیه؟؟؟

مدیر بخش
    سلام علریضا.
    بله میتونید وارد کرده و بنام خود بزنید. اما باید مدرکی هم دال بر اینکه ساکن آبادان و خرمشهر هستید رو هم زمان ترخیص ارائه بدید.
    برای مثال کپی سند ملکی خانه ای که در آبادان یا خرمشهر دارید رو باید به قسمت پلاک گذاری گمرک خرمشهر بدهید تا نشان دهد که شما ساکن بومی منطقه آزاد اروند هستید.
    اینم ذکر کنم که هنگام بیمه تضمین:
    برای خودروهای زیر 40 میلیون (یک ضامن)
    خودروهای بین 40 تا 80 میلیون (2 ضامن)
    خودروهای بالای 80 میلیون (3 ضامن یا سند ملکی (سند ملک گرو بیمه قرار میگیره))
    نکته : ارزش خودرو بر اساس ارز دولتی محاسبه میشه.

Red face خودروهای پلاک اروندی

با سلام و خسته نباشید .....باتوجه به نرم افزار محاسبه قیمت خودرو پلاک ملی در سایت ،قیمت هیوندای النترا که مد نظرم هست حدود 78 میلیون میشه درحالی که پلاک اروندی همین ماشین حدود 70 تا 75 هستش ....و در نمایندگی اسان موتور 115 ....به نظر شما معقوله؟ ون میشم توجیحم کنید ....با سپاس
    ویرایش توسط مهتا : 08-09-2014 در ساعت 05:04 AM

سلام مجدد ...میشه لطفا برای من ماشین النترا2015 فول اپشن رو با پلاک ملی محاسبه کنید....ممنون میشم
    ویرایش توسط مهتا : 08-09-2014 در ساعت 05:10 AM

Red face خودروهای پلاک اروندی

با سلام و خسته نباشید .....باتوجه به نرم افزار محاسبه قیمت خودرو پلاک ملی در سایت قیمت هیوندای النترا که مد نظرم هست حدود 78 میلیون میشه درحالی که پلاک اروندی همین ماشین حدود 70 تا 75 هستش ....و در نمایندگی اسان موتور 115 ....به نظر شما معقوله؟؟؟ممنون میشم توجیحم کنید ....با سپاس

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع