کاربری
کاربر گرامی به اروند پلاک | مرجع اطلاع رسانی خودروهای پلاک اروند خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 49

موضوع: راهنمای کاربردی برای واردات خودرو

Red face خودروهای پلاک اروندی

با سلام و خسته نباشید .....باتوجه به نرم افزار محاسبه قیمت خودرو پلاک ملی در سایت قیمت هیوندای النترا که مد نظرم هست حدود 78 میلیون میشه درحالی که پلاک اروندی همین ماشین حدود 70 تا 75 هستش ....و در نمایندگی اسان موتور 115 ....به نظر شما معقوله؟؟؟ممنون میشم توجیحم کنید ....با سپاس

مدیر کل سایت
    سلام مهتاب جان، نکته اول که تخفیفات ماه رمضان به پایان رسیده و قیمت فول هیوندای النترا 66900 درهم هست و چون از ارزش ریالی تعیین شده در گمرک بیشتر هست پس میزان گمرکی اختصاص یافته به این خودرو حدود 48 میلیون هست که این مبلغ رو به قیمت خرید اضافه کنید حدود 106 میلیون خواهد بود

یه سوال داشتم

می*خوام ببینم راجع خودرو*های دست دوم چطور؟
    برای مثل من برم اون طرف،یه خودروی دست دوم،سال 2009 یا 2010 یا حتی 2006 رو به نام خودم بزنم،اون وقت برای وارد کردن چقدر گمرک و بقیه هزینه*ها رو باید پرداخت کنم؟
    اگه سال ساخته خودرو*و قدیمی* تر باشه،تاثیری رو قیمت گمرک داره؟؟
    ویرایش توسط hesam373 : 08-16-2014 در ساعت 12:59 AM

مدیر کل سایت
    سلام دوست عزیز
    خودروی زیر مدل 2013 رو نمیشه وارد کرد

نوشته اصلی توسط saeed hadian نمایش پست اصلی

هزینه خرید خودرو هم هست که شدیدا پیشنهاد میکنم خودروی فول بخرید چون هزینه ترخیص و شماره گذاری اش هیچ تفاوتی با نیم فول یا بیسیک نمیکنه...
    سوالی باشه درخدمتم در حد توان...
    موفق باشید
    سلام
    من یه سوالی برام پیش اومده با توجه به نظراتی که دوستان گفتن یکم گیج شدم آقای احمدی اشاره داشتن گمرک از طریق فاکتور خرید خودرو و بر اساس آپشنی که داره هزینه ها رو محاسبه میکنه ولی دوستمون جناب سعید میگن فرقی نداره و ... .

نمیدونم شاید من بد متوجه شدم اگر ممکن هست این مورد رو توضیح بدین .. با تشکر

مدیر کل سایت
    سلام سهیل جان ، یه در گمرک به فاکتور خرید شما نگاه میکنند اگر از ارزش گمرکی کمتر باشه که ارزش گمرکی رو ملاک میزارن اگر بیشتر باشه قیمت خرید شما رو ملاک قرار میدن منظور سعید این هست که وارد کردن خودرو بیسیک به صرفه نیست

با سلام.یه کامارو یا موستانگ 6 سیلندر کار کرده که اونور 75-80 هزار درم هست بخوایم وارد کنیم چقدر در میاد؟

مدیر کل سایت
    نوشته اصلی توسط gamekhor2007 نمایش پست اصلی
    با سلام.یه کامارو یا موستانگ 6 سیلندر کار کرده که اونور 75-80 هزار درم هست بخوایم وارد کنیم چقدر در میاد؟
    خودروی کارکرده باید زیر 20000 کیلومتر باشه و کمتر از مدل 2013 هم نباشه دوست عزیز اگر این شرایط رو داشته باشه حدود 6 تا 7 میلیون عوارض و هزینه های دیگه داره

نحوه خرید بیش از یک خودرو

با سلام
    می خواستم با داشتن یک کارت بازرگانی چند خودرو میتونم در یک سال وارد کنم.
    مثلن اگر یک خودرو به اسم خودم وارد کردم آیا می تونم دوباره به اسم فرد دیگه ای خودرو وارد کنم؟
    در کل اگر راهی هست که بشه بیش از یک خودرو در سال وارد کرد یا نه؟

سلام سعید جان
    ممنون بابت اطلاعات کاربردی ای که در اختیارمون گذاشتی
    چندتا سوال دارم: هر شخص مجاز به وارد کردن یک خودرو توی ساله؟ بیشتر بخوایم بیاریم جی کار باید کنیم؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع