کاربری
کاربر گرامی به اروند پلاک | مرجع اطلاع رسانی خودروهای پلاک اروند خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

موضوع: راهنمای کاربردی برای واردات خودرو

مدیر کل سایت
    نوشته اصلی توسط mohsen aboee نمایش پست اصلی
    سلام دوست عزیز.
    یرای واردات خودرو باید یرگه اقساط خودرو رو حتما داشته باشیم یا باید فقط هزینه اون رو پرداخت کنیم
    سلام گرامی برای واردات خودرو با پلاک ملی نیاز به اسقاط خودرو دارید که می تونید خریداری کنید دوست عزیز

با سلام خدمت مدیر
    ببخشید می تونید یکی از این فروشندگان معتبر در دبی (آدرس، تلقن و ایمیل) اونا به من معرفی کنید؟ منتظر پاسخ شما هستم. باتشکر

ممنون بابت توضيحات
    هنوز يك چيزو توضيح نداديد اونم اينكه ماشيني كه قراره وارد شه و پلاك ملي شه حتما بايد صفر باشه درسته؟ حالا تا چندهزار كاركرد ماشين صفر حساب مياد؟

Junior Member

تاريخ اعتبار نمايندگى برأى واردات

با سلام،
    من كارت بازرگانى دارم و ممنون ميشوم به اين سوْال جواب بدهيد، اين كه در ليست خودروهاى مجاز به ورود در سال ٩٥ نوشته شده تاريخ نمايندگى يعنى چه، يعنى بعد از اين تاريخ نميشود ديگر اين خودرو را ثبت سفارش كرد و اگر بله تا چه زمانى، و اگر اين خودرو را قبل از اين تاريخ ثبت سفارش كرديم و كد هشت رقمي گرفتيم بايد قبل از اين تاريخ وارد شود يا بعد از آن هم ميشود و آيا اين تاريخ ها تمديد ميشوند با تشكر فراوان

سلام! قصد خرید شورولت تراورس از نمایندگی عراق رو دارم. خدماتش تو تهران پیدا میشه؟

مدیر بخش
    سلام
    خیر دوست عزیز، هیچ نمایندگی معتبر و یا خدمات پس از فروشی برای خودروهای ساخت آمریکا در ایران موجود نیست.
    در ثانی، واردات خودروهای آمریکایی ممنوع شده.

سلام دوستان اگه مدل خودرو پایین باشه مثلا 2014 یا مثلا خودرو کارکرده باشه هم همین شرایط واردات رو داره ؟؟؟

برای گرفتن کارت بازرگانی چجوری باید اقدام کرد ؟
    ویرایش توسط sarahani90 : 04-18-2017 در ساعت 04:34 PM

عالی بود تشکر میکنم

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع