کاربری
کاربر گرامی به اروند پلاک | مرجع اطلاع رسانی خودروهای پلاک اروند خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: وارد کردن خودرو پلاک ملی

Junior Member

وارد کردن خودرو پلاک ملی

با عرض سلام و خسته نباشید
    من ساکن ماهشهرم آیا می تونم یک خودرو را به صورت شخصی وارد کنم و با پلاک ملی استفاده کنم
    چون شنیدم از خرمشهر نمیشه ملی وارد کرد
    در ضمن کارت بازرگانی ندارم
    هزینه هایی که برای واردات ماشین در نظر گرفتید هزینه پلاک را هم در نظر گرفتید
    در مورد خودروهای هیبریدی هزینه واردات چقدر کمتره و آیا میسه خودروهای با کارکرد زیر 20000 کیلومتر را (2013) را با پلاک ملی وارد کرد
    ممنون از لطفتون
    ویرایش توسط alireza : 08-02-2014 در ساعت 12:39 AM

مدیر کل سایت
    سلام علیرضا جان
    بله گمرک خرمشهر مجاز به ورود خودرو هست و شما میتونید با پرداخت هزینه های خودروهای پلاک ملی خودرو رو پلاک کنید . برای واردات یک دستگاه نیاز به کارت بازرگانی نیست
    محاسبه هزینه های ترخیص خودرو با پلاک ملی

Junior Member
    با عرض سلام و پوزش به خاطر مزاحمت مجدد
    در ورد خودروهای هیبریدی اطلاعی ندارید
    هزینه های واردات با هزینه خودروهای معمولی چقدر تفاوت داره و آیا میشه خودروهای کارکرده را وارد کرد
    ممنون از لطفتون

Junior Member
    نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست اصلی
    من ساکن ماهشهرم آیا می تونم یک خودرو را به صورت شخصی وارد کنم و با پلاک ملی استفاده کنم
    چون شنیدم از خرمشهر نمیشه ملی وارد کرد
    در ضمن کارت بازرگانی ندارم
    هزینه هایی که برای واردات ماشین در نظر گرفتید هزینه پلاک را هم در نظر گرفتید
    در مورد خودروهای هیبریدی هزینه واردات چقدر کمتره و آیا میسه خودروهای با کارکرد زیر 20000 کیلومتر را (2013) را با پلاک ملی وارد کرد
    ممنون از لطفتون
    سلام دوست عزیز
    ماشین باید صفر باشه(فرضش را بکنید اگه کارکرده میشد پلاک ملی کرد که دیگه هیچی!!) و باید حداکثر یه سال مدلش پایینتر باشه.
    گمرک خرمشهر میشه پلاک ملی کرد.
    یدونه یا هرچی بخواهید باید کارت بازرگانی داشته باشید.
    خودرو های هیبریدی فعلا فقط لکسوس ct200 پلاک ملی شده ولی بزودی احتمالا ماشین های دیگری هم میاد.

Junior Member
    میخواستم بپرسم که سقف پانوراما جز اپشنهای بالاست یا پایین یعنی امکان داره یه ماشین اپشن پایین داشته باشه و سقف پانوراما داشته باشه یا فقط ماشینهای با آپشن بالا سقف پانوراما دارند(خصوصا در مورد النترا)